Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w naszej szkole

W dniach 21,23,25 listopada 2016 w naszej szkole go¶cili¶my Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta p. Iwonê Bogack±- Urban. W ramach zajêæ przedsiêbiorczo¶ci uczniowie klas

IA, IA1, I C, IC1, ID oraz klasy II C uczestniczyli w warsztatach pt. ,,Konsument ? król rynku?

na temat praw konsumenta oraz przepisów reguluj±cych zakup towarów, sprzeda¿y dóbr i us³ug oraz praw kupuj±cych podczas zwrotów, reklamacji i roli Instytucji Rzecznika Praw Konsumenta w mediacjach pomiêdzy kupuj±cymi a sprzedaj±cymi.

Zajêcia przebiega³y w przyjaznej atmosferze oraz zas³uchaniu uczniów odno¶nie regulacji prawnych dotycz±cych mechanizmów rynkowych.

Pragniemy podziêkowaæ p. Iwonie Boguckiej- Urban za poprowadzenie ciekawych zajêæ
i przekazanie cennych wskazówek i porad.

Opiekunowie: Marlena Bernacka ? Pluta oraz Teresa Kornecka