ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W piątek 19.06.2019r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Beata Salata powitała zgromadzonych, pogratulowała wszystkim uczniom promocji do następnej klasy, podziękowała nauczycielom za trud, jaki wkładają w swoją pracę oraz życzyła bezpiecznych wakacji. Tego dnia zostały wręczone także nagrody w postaci książek oraz dyplomów.

UCZNIOWIE PROMOWANI Z WYRÓŻNIENIEM

1A: Karol Socha, Mikołaj Hajda, Zofia Szmit, Anna Kaczor, Weronika Pytlos, Filip Kania, Anna Czechowska, Patryk Nowak, Damian Szulc, Filip Fornal

1A1: Agnieszka Trojanowska, Mateusz Walkiewicz, Miłosz Sobczyk, Maria Frączyk, Katarzyna Patrzykąt, Katarzyna Wesołowska, Agata Kowalska, Anna Gonerka, Marcin Górski, Kinga Tarasińska, Jakub Jakubowski, Maja Mirecka, Patrycja Nowak, Barbara Bogacka, Kamila Karasińska, Aleksandra Polańska, Adam Smerdzyński, Jan Owczarek

1C: Joanna Szocińska, Julia Tarasińska, Aleksandra Dudzic, Kamila Góral, Malwina Stępień, Alicja Kośka, Wiktoria Kowalewska, Natalia Rybak, Filip Cieślik, Wiktoria Hajduk, Nina Skibińska, Jakub Zbróg, Sara Włodarczyk, Maria Wychowaniec, Marcela Szwed

1C1D: Julia Wydra, Anna Zięba, Alicja Wiaderna, Izabela Studzińska, Aleksandra Kołodziejczyk, Antonella Chianese, Julianna Nowek, Monika Czarnecka, Amelia Kucharska, Gabriela Pękala

2A: Sandra Boczek, Weronika Korbecka, Miłosz Bociek, Marta Słowik

2A1: Wiktoria Jakubowska, Jabub Strojewski, Aleksandra Zmieniecka, Julia Michalska, Marcin Kuleta, Dominik Wijatkowski, Aleksandra Gil, Patryk Matynia, Patrycja Chyb, Aleksandra Banasik, Sandra Milner, Dominik Smołuch, Marta Zielińska

2C: Agata Wróbel, Jakub Wojtulski

2C1: Monika Gwardecka

2D: Aldona Młynarczyk, Martyna Olszyna, Anastazja Solarz, Monika Zajączkowska, Dominika Dziuba, Marcelina Gębska

NAGRODY ZA DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ

1A: Wojciech Potocki, Julia Makuch, Filip Fornal, Dominik Zapała

1C: Filip Cieślik, Wiktoria Dobosz, Kamila Góral, Wiktoria Kowalewska, Anna Lesiak, Natalia Milcarz, Adam Pisarski, Natalia Rybak, Malwina Stępień, Joanna Szocińska, Julia Tarasińska, Sara Włodarczyk, Jakub Zbróg, Magdalena Wrzeszcz

1C1D: Karol Kamiński, Jakub Walkiewicz

2A: Agata Ciołkiewicz

2A1: Michalina Duda, Aleksandra Zmieniecka

2C: Karolina Antos, Monika Połeć

2D: Dominika Dziuba

DYPLOMY ZA DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ

1C: Mateusz Więckowski, Zuzanna Opatowicz

NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Wicemistrzostwo województwa w piłce ręcznej: Natalia Szczepanik(1C1D), Alicja Wiaderna (1C1D), Aleksandra Pękal(1C1D), Zuzanna Sosnowska(1C1D), Agata Ciołkiewicz(2A)

Wicemistrzynie woj. Sztafeta 4x100m: Aleksandra Wychowałek(2D), Marysia Frączyk(1A1), Amelia Kucharska(1C1D), Paulina Markowska(1A)

IV miejsce w województwie sztafeta szwedzka: Malwina Stępień(1C), Kamila Karasińska(1A1), Anna Zięba(1C1D), Wiktoria Dobosz(1C), Julia Wydra(1C1D)

Półfinalistki mistrzostw województwa w piłce siatkowej: Monika Ratuszniak(1A), Martyna Olszyna(2D), Martyna Bała(2D, Anastazja Solarz(2D), Małgorzata Ciupa(2D), Marcelina Gębska(2D), Natalia Miedzińska(2D)

Biegi uliczne: Aleksandra Kaniowska(2A1), Nikola Baran(2C1)

100% FREKWENCJI: Wiktoria Jakubowska(2A1), Patryk Matynia(2A1), Anna Pękala(2a1), Marcelina Gębska(2D)

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.