Wiosną stypendia rosną

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji
„Wiosną stypendia rosną”,
organizowanej w ramach programu
Stypendia św. Mikołaja.

Szanowni Państwo,
Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy uruchomić akcję „Wiosną stypendia rosną”, dzięki której zwiększamy wpływy do programu Stypendia św. Mikołaja, a co za tym idzie przyczynimy się do przyznania stypendiów w II LO im. Marii Skłodowskiej – Curie. Działalność na rzecz naszych zdolnych uczniów z mniej zamożnych rodzin jest dla nas bardzo ważna. Zdajemy sobie sprawę, że znaczna liczba polskiej młodzieży nie jest w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału ze względu na niewystarczające możliwości finansowe. W naszym LO mamy taką młodzież.
Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z naszego LO pomagamy tym, którzy bez pomocy nie mogliby swobodnie rozwijać swoich umiejętności i pogłębiać wiedzy.Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcie tej Akcji.
Ubiegłoroczna edycja Solidarnej Szkoły cieszyła się ogromnym powodzeniem w Naszym LO.Celem programu. Stypendia św. Mikołaja jest zbiórka pieniędzy przeznaczanych na wsparcie zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin z II LO.
Nasi wolontariusze pomagają im w realizacji życiowych marzeń.
W ubiegłym roku zostaliśmy wyróżnieni za skuteczność.
Dzięki Państwa pomocy możemy ponownie pomagać. W kolejnych dniach nasi wolontariusze pojawią się na ulicach, w miejscach publicznych. Już dziś dziękujemy serdecznie za wsparcie.

Z poważaniem
koordynatorki projektu