70-lecie istnienia szkoły

Drodzy Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy

II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich

Zbliża się 70 – lecie istnienia naszej szkoły. 7 października 2017 roku to dzień, w którym spotkamy się w gronie przyjaciół, znajomych i nauczycieli, aby świętować ten wspaniały Jubileusz. Pragniemy, aby stał się dla nas wszystkich niepowtarzalną okazją do zatrzymania się i spojrzenia w przeszłość, ale również okazją do rozważań o przyszłości.

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnego przeżywania tych podniosłych i wzruszających chwil. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Poniżej znajdą Państwo dokładny program uroczystości:

Godz. 9.00 – spotkanie w budynku II LO

Godz. 9.30 – msza święta – Kolegiata św. Mikołaja

Godz.11.00 – oficjalne uroczystości – hala w Stadnickiej Woli

Godz. 14.00 – spotkania klasowe połączone z koncertem wspomnień, wystawą pamiątkowych zdjęć i poczęstunkiem – budynek II LO

Godz.20.00 – Bal Absolwenta – „Hotel Łucznik ‘’ w Sielpi

W czasie obchodów można będzie nabyć pamiątkową Księgę Jubileuszową II LO (koszt – 25 zł) oraz gadżety związane ze szkołą (koszt 30 zł).

Dodatkowe informacje:

• Udział w Balu Absolwenta związany jest z opłatą: 160 zł
  • Istnieje możliwość rezerwacji noclegu po balu (ze śniadaniem) w Hotelu Łucznik: 70 zł.
  • Na czas obchodów Jubileuszu 70-lecia udostępniony będzie parking w pobliżu szkoły, gdzie można zostawić własny pojazd, a następnie poruszać się przygotowanym przez nas transportem. Autokary będą przewozić chętnych do kolejnych miejsc obchodów (bezpłatnie).
  • Również po zakończeniu balu oraz w trakcie jego trwania autokar będzie odwoził gości do Końskich dwukrotnie – około godz. 24.00 oraz 4.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, przyjaciół i sympatyków naszej szkoły do wzięcia udziału w Jubileuszu 70-lecia szkoły. Prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się w zakładce poniżej, w celu potwierdzenia udziału w poszczególnych punktach programu obchodów Jubileuszu. W wyjątkowych przypadkach można będzie rejestrować się osobiście w sekretariacie szkoły lub telefonicznie pod numerem 41 372-25-56.

Opłaty za uczestnictwo w obchodach Jubileuszu należy wpłacać na konto bankowe:

Stowarzyszenie na rzecz II LO

Bank BGŻ BNP PARIBAS

Ważne:

W tytule przelewu należy wyszczególnić pozycje, za które uiszczają Państwo opłatę:

– za udział w balu

– za nocleg

Księgę Jubileuszową oraz pakiet gadżetów można będzie kupić podczas uroczystości.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy

II LO w Końskich