70-lecie istnienia szko³y

Drodzy Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy

II Liceum Ogólnokszta³c±cego im. Marii Sk³odowskiej-Curie w Koñskich

Zbli¿a siê 70 – lecie istnienia naszej szko³y. 7 pa¼dziernika 2017 roku to dzieñ, w którym spotkamy siê w gronie przyjació³, znajomych i nauczycieli, aby ¶wiêtowaæ ten wspania³y Jubileusz. Pragniemy, aby sta³ siê dla nas wszystkich niepowtarzaln± okazj± do zatrzymania siê i spojrzenia w przesz³o¶æ, ale równie¿ okazj± do rozwa¿añ o przysz³o¶ci.

Ju¿ dzisiaj serdecznie Pañstwa zapraszamy do wspólnego prze¿ywania tych podnios³ych i wzruszaj±cych chwil. Chcieliby¶my, aby ten dzieñ by³ dla nas wszystkich niezapomnianym prze¿yciem.

Poni¿ej znajd± Pañstwo dok³adny program uroczysto¶ci:

Godz. 9.00 – spotkanie w budynku II LO

Godz. 9.30 ? msza ¶wiêta – Kolegiata ¶w. Miko³aja

Godz.11.00 – oficjalne uroczysto¶ci ? hala w Stadnickiej Woli

Godz. 14.00 – spotkania klasowe po³±czone z koncertem wspomnieñ, wystaw± pami±tkowych zdjêæ i poczêstunkiem – budynek II LO

Godz.20.00 ? Bal Absolwenta ? ?Hotel £ucznik ?? w Sielpi

W czasie obchodów mo¿na bêdzie nabyæ pami±tkow± Ksiêgê Jubileuszow± II LO (koszt – 25 z³) oraz gad¿ety zwi±zane ze szko³± (koszt 30 z³).

Dodatkowe informacje:

• Udzia³ w Balu Absolwenta zwi±zany jest z op³at±: 160 z³
  • Istnieje mo¿liwo¶æ rezerwacji noclegu po balu (ze ¶niadaniem) w Hotelu £ucznik: 70 z³.
  • Na czas obchodów Jubileuszu 70-lecia udostêpniony bêdzie parking w pobli¿u szko³y, gdzie mo¿na zostawiæ w³asny pojazd, a nastêpnie poruszaæ siê przygotowanym przez nas transportem. Autokary bêd± przewoziæ chêtnych do kolejnych miejsc obchodów (bezp³atnie).
  • Równie¿ po zakoñczeniu balu oraz w trakcie jego trwania autokar bêdzie odwozi³ go¶ci do Koñskich dwukrotnie – oko³o godz. 24.00 oraz 4.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, przyjació³ i sympatyków naszej szko³y do wziêcia udzia³u w Jubileuszu 70-lecia szko³y. Prosimy o wype³nienie ankiety znajduj±cej siê w zak³adce poni¿ej, w celu potwierdzenia udzia³u w poszczególnych punktach programu obchodów Jubileuszu. W wyj±tkowych przypadkach mo¿na bêdzie rejestrowaæ siê osobi¶cie w sekretariacie szko³y lub telefonicznie pod numerem 41 372-25-56.

Op³aty za uczestnictwo w obchodach Jubileuszu nale¿y wp³acaæ na konto bankowe:

Stowarzyszenie na rzecz II LO

Bank BG¯ BNP PARIBAS

Wa¿ne:

W tytule przelewu nale¿y wyszczególniæ pozycje, za które uiszczaj± Pañstwo op³atê:

– za udzia³ w balu

– za nocleg

Ksiêgê Jubileuszow± oraz pakiet gad¿etów mo¿na bêdzie kupiæ podczas uroczysto¶ci.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy

II LO w Koñskich

REJESTRACJA:

[typeform_embed type=”popup” style=”button” url=”https://lo2konskie.typeform.com/to/ORVXLn” button_text=”Rejestracja!”]