DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15 oraz 16 października 2019r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Beata Salata skierowała, krótkie przemówienie w stronę nauczycieli i pracowników szkoły dziękując im za trud i energię wkładaną w pracę w szkole.

Podczas szkolnej akademii, która odbyła się 15.10.2019r. zostały wczęczone stypendia dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły. Tego dnia odbyło się także ślubowanie klas pierwszych.

Następnego dnia w trakcie akademii powiatowej rozdano nagrody dla wyróżnionych nauczycieli.

Część artystyczną przygotowały: p.Agnieszka Woźniak, p.Małgorzata Świtakowska oraz p.Ewa Szwed.
Uczniowie, którzy wzięli udział w przedstawieniu: Kacper Laskowski, Wiktor Zieliński, Katarzyna Cuper Łukasz Janus, Krzysztof Bajor, Monika Czarnecka, Kamila Brandebur, Igor Pargieła, Wojciech Potocki, Karol Socha, Zofia Frączyk, Maria Frączyk, Aleksandra Polańska, Natalia Kalita, Aleksandra Banasik, Patrycja Świeboda, Jagoda Szczegielniak, Maria Basiak, Miłosz Sobczyk, Wiktoria Tomasik, Anna Trojanowska, Natalia Banaszkiewicz.
Obsługę techniczną tego dnia zapewnili: Dominik Zapała i Filip Fornal.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.