Dzień Edukacji Narodowej w II LO

W dniu 15.10.2014 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie. Przedstawili oni scenki z utworu „Ferdydurke”, za których dobór i realizację odpowiedzialne były p. Grażyna Stolarska-Dukat, p. Agnieszka Jakubowska, p. Magdalena Siatkowska, a występy muzyczne uświetniły atmosferę uroczystości.

Natomiast w części oficjalnej nauczyciele otrzymali nagrody w następujących kategoriach: Brązowy Krzyż Zasługi otrzymała p. Grażyna Stolarska-Dukat. Medale Komisji Edukacji Narodowej zostały wręczone p. Ewie Szwed i p. Małgorzacie Świtakowskiej. Nagrodami starosty koneckiego wyróżnieni zostali p. Dyrektor Beata Salata, p. Jolanta Gad oraz p. Paweł Dziuba. Z kolei Brązowe Medale za Długoletnią Służbę należały się p. Pawłowi Dziubie oraz p. Magdalenie Musze. Rozdysponowane zostały również nagrody dyrektora szkoły, które otrzymali: p. Mariusz Brzozowicz, p. Joanna Fornal, p. Magdalena Mucha, p. Ewa Paszyńska, p. Alicja Sobaś, p. Grażyna Stolarska-Dukat, p. Agnieszka Wojtaszek-Szwarc, p. Agnieszka Woźniak oraz obsługa szkoły. Pani Dyrektor niejednokrotnie podkreślała rolę wszystkich pracowników w funkcjonowaniu i odniesionych sukcesach szkoły. Ponadto ze wzruszeniem podziękowano odchodzącej już na zasłużoną emeryturę Pani sekretarce- Teresie Tersie.

IMG_5497 IMG_5511 IMG_5428 IMG_5436 IMG_5449 IMG_5452 IMG_5464 IMG_5466 IMG_5482