Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

15 października w naszym liceum obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie pod kierownictwem Pani Katarzyny Kordel oraz Pani Marii Mytkowskiej przygotowali uroczystą akademię. Wiele serdecznych podziękowań i ciepłych życzeń popłynęło w kierunku naszych nauczycieli oraz pracowników szkoły. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Radian, który  wykonał znane i lubiane przez wszystkich piosenki.
Czwartkowa uroczystość nie obyła się również bez niezwykle przyjemnego elementu –  wręczenia nagród
dla wyróżniających się nauczycieli oraz pracowników szkoły.

– Medal Złoty za Długoletnią Służbę przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej otrzymała p. Elżbieta Piotrowska – główna księgowa.

– Medal Srebrny za Długoletnią Służbę przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej trafił do Pani Dyrektor Beaty Salaty oraz do Pani Ewy Król-Zmienieckiej.

– Medal Brązowy za Długoletnią Służbę przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zyskała Pani Agnieszka Jakubowska.

– Medal Komisji Edukacji Narodowej – Pani Ewa Paszyńska.

– Decyzją Ministra Edukacji Narodowej w uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodę otrzymała Pani Jolanta Gad.

– Decyzją Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty nagrodę przyznano Panu Pawłowi Dziubie.

– Nagrody Starosty przydzielono Pani Dyrektor Beacie Salacie, Pani Wicedyrektor Joannie Fornal oraz Pani Agnieszce Wojtaszek-Szwarc.

– Ponadto nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Pan Mariusz Brzozowicz, Pani Agnieszka Jakubowska, Pani Katarzyna Kordel, Pan Krzysztof Milczarek, Pani Maria Mytkowska, Pani Magdalena Siatkowska, Pani Alicja Sobaś, Pani Małgorzata Świtakowska, Pan Piotr Wojna oraz Pani Joanna Wołczyńska.

A.K.