Dzieñ Edukacji w naszej szkole

Dzieñ Edukacji Narodowej to tradycyjnie ¶wiêto wszystkich pracowników szko³y. Z tej okazji 13.10.2016r. w naszym liceum odby³a siê uroczysta akademia zorganizowana przez klasy III A1, III B i III E pod kierunkiem p. Ewy Szwed, p. Jolanty Gad, p. Pauliny Jankowskiej – £ukasiewicz oraz p. Piotra Wojny. M³odzie¿ w oryginalny a zarazem ¿artobliwy sposób zaprezentowa³a program s³owno – muzyczny, ukazuj±cy dzieñ z ¿ycia ucznia.

Pani Dyrektor Beata Salata serdecznie podziêkowa³a ca³emu Gronu Pedagogicznemu i pracownikom obs³ugi szko³y, podkre¶laj±c trud wk³adany w proces dydaktyczny, pracê wychowawcz± oraz funkcjonowanie szko³y.

Nauczyciele zostali uhonorowani odznaczeniami pañstwowymi i resortowymi :

• Nagrodê Ministra Edukacji Narodowej otrzymali : p. Dyrektor Beata Salata i p. Pawe³ Dziuba
  • Br±zowy Krzy¿ Zas³ugi otrzyma³a : p. Ewa Paszyñska
  • Nagrodê ¦wiêtokrzyskiego Kuratora O¶wiaty otrzyma³ : p. Mariusz Brzozowicz
  • Nagrodê Starosty Koneckiego otrzyma³y : p. Ewa Paszyñska i p. Ewa Szwed

Za wyró¿niaj±c± pracê Nagrodê Dyrektora otrzyma³y:

• wicedyrektor  p. Joanna Fornal
  • p. Jolanta Gad
  • p. Katarzyna Kordel
  • p. J.Kozubska
  • p. Ewa Król-Zmieniecka
  • p. M.Mucha,
  • p. M. ¦witakowska
  • p. A.Wo¼niak
  • p. Izabela Zapa³a

¦wiêto Edukacji Narodowej sta³o siê równie¿ okazj± do z³o¿enia ¶lubowania przez najm³odszych uczniów naszego liceum. Przyrzekali oni po¶wiêciæ siê nauce, szanowaæ dobre imiê szko³y i czynnie uczestniczyæ w jej ¿yciu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i ¿yczymy dalszych sukcesów.

M.D.