Dzień Edukacji w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to tradycyjnie święto wszystkich pracowników szkoły. Z tej okazji 13.10.2016r. w naszym liceum odbyła się uroczysta akademia zorganizowana przez klasy III A1, III B i III E pod kierunkiem p. Ewy Szwed, p. Jolanty Gad, p. Pauliny Jankowskiej – Łukasiewicz oraz p. Piotra Wojny. Młodzież w oryginalny a zarazem żartobliwy sposób zaprezentowała program słowno – muzyczny, ukazujący dzień z życia ucznia.

Pani Dyrektor Beata Salata serdecznie podziękowała całemu Gronu Pedagogicznemu i pracownikom obsługi szkoły, podkreślając trud wkładany w proces dydaktyczny, pracę wychowawczą oraz funkcjonowanie szkoły.

Nauczyciele zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi i resortowymi :

• Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymali : p. Dyrektor Beata Salata i p. Paweł Dziuba
  • Brązowy Krzyż Zasługi otrzymała : p. Ewa Paszyńska
  • Nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty otrzymał : p. Mariusz Brzozowicz
  • Nagrodę Starosty Koneckiego otrzymały : p. Ewa Paszyńska i p. Ewa Szwed

Za wyróżniającą pracę Nagrodę Dyrektora otrzymały:

• wicedyrektor  p. Joanna Fornal
  • p. Jolanta Gad
  • p. Katarzyna Kordel
  • p. J.Kozubska
  • p. Ewa Król-Zmieniecka
  • p. M.Mucha,
  • p. M. Świtakowska
  • p. A.Woźniak
  • p. Izabela Zapała

Święto Edukacji Narodowej stało się również okazją do złożenia ślubowania przez najmłodszych uczniów naszego liceum. Przyrzekali oni poświęcić się nauce, szanować dobre imię szkoły i czynnie uczestniczyć w jej życiu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M.D.