Już najwyższy czas powrócić do klas!

Wakacje dobiegły końca. 1 września o godzinie 9:00 na dziedzińcu szkoły odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Przywitaliśmy nasz ogólniak, który dosłownie odmłodniał: budynek bowiem został poddany termomodernizacji. Teraz wygląda wspaniale.
Pani Dyrektor Beata Salata serdecznie przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz obecnych z nami w tym ważnym dniu gości: Pana Krzysztofa Stacherę oraz Panią Marzenę Kądzielę. W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor szczególnie gorąco przywitała uczniów klas pierwszych oraz poinformowała, że w tym roku po raz pierwszy naukę w naszej szkole rozpoczyna klasa uniwersytecka ze zwiększoną liczbą godzin języków obcych.
Podczas uroczystości nauczycielom naszego liceum zostały wręczone akty nadania stopnia awansu zawodowego. Pani Katarzyna Sideł, Pani Agnieszka Wojtaszek-Szwarc oraz Pan Paweł Dziuba zostali nauczycielami mianowanymi. Natomiast Pani Anna Cholewińska oraz Pani Marlena Bernacka-Pluta otrzymały stopień nauczyciela kontraktowego. Serdecznie gratulujemy.
W nowym roku szkolnym życzymy  szanownemu Gronu Pedagogicznemu, koleżankom
i kolegom oraz pracownikom szkoły wiele radości i sukcesów. Niech ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich kolejną wspaniałą przygodą.

M.D.