Kadra

1. Dyrekcja:

  • mgr Beata Salata – dyrektor
  • mgr Joanna Fornal – wicedyrektor


 

2. Księgowość:

  • Elżbieta Piotrowska – główna księgowa


 

3. Sekretariat:

  • inż. Jolanta Dębecka – st. referent
  • mgr Lucyna Posłuszna – st. referent


 

4. Pedagog:

  • mgr Katarzyna Marczyńska
  • mgr Kamil Sobierajski


 

5. Kadra nauczycielska:

• język polski:

  • mgr Bożena Bogucka-Tondera
  • mgr Joanna Fornal
  • mgr Katarzyna Kordel
  • mgr Jolanta Kusztal
  • mgr Agnieszka Pakuła
  • mgr Ewa Paszyńska
  • mgr Grażyna Stolarska – Dukat
  • mgr Joanna Wołczyńska
  • mgr Małgorzata Makuch

• język angielski:

  • mgr Iwona Ambroszczyk
  • mgr Justyna Iwańska
  • mgr Paulina Jankowska – Łukasiewicz
  • mgr Jolanta Kozubska
  • mgr Adam Milner
  • mgr Adrian Rybnicki
  • mgr Monika Góral
  • mgr Magdalena Siatkowska
  • mgr Dominika Szymanek
  • mgr Izabela Zapała
  • mgr Galyna Semanyuk

• język niemiecki:

  • mgr Małgorzata Hamela
  • mgr Ewa Szwed
  • mgr Małgorzata Świtakowska
  • mgr Agnieszka Woźniak

• język rosyjski:

  • mgr Agnieszka Kozubska
  • mgr Joanna Kusztal

• język francuski:

  • mgr Beata Zasempa

 

• historia:

  • mgr Anna Janus
  • mgr Robert Krakowiak
  • mgr Joanna Kusztal
  • mgr Wioletta Malicka
  • mgr Adam Pancer

• historia i społeczeństwo:

  • mgr Beata Salata
  • mgr Wioletta Malicka
  • mgr Joanna Kusztal

• wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Anna Janus
  • mgr Joanna Kusztal
  • mgr Adam Pancer
  • mgr Beata Salata

• wiedza o kulturze:

  • mgr Katarzyna Kordel
  • mgr Grażyna Stolarska – Dukat
  • mgr Joanna Fornal
  • mgr Małgorzata Makuch

• matematyka:

  • mgr Irena Brzozowicz
  • mgr Dorota Jakubowska
  • mgr Paweł Dziuba
  • mgr Alina Kabała
  • mgr Magdalena Mucha
  • mgr Agnieszka Polakowska
  • mgr Lidia Sztandera

• matematyka stosowana:

  • mgr Irena Brzozowicz

• matematyka akademicka:

  • mgr Paweł Dziuba

• fizyka:

  • mgr Alicja Sobaś
  • mgr Agata Kubała
  • dr Agnieszka Wojtaszek – Szwarc

• fizyka akademicka:

  • dr Agnieszka Wojtaszek – Szwarc

• chemia:

  • mgr Agnieszka Jakubowska
  • mgr Piotr Wojna
  • mgr Anna Tarasińska

• chemia akademicka:

  • mgr Agnieszka Jakubowska
  • mgr Piotr Wojna

• biologia:

  • mgr Piotr Wojna
  • mgr Aneta Michalska
  • mgr Lucyna Janiszewska
  • mgr Ewa Król – Zmieniecka
  • mgr Elżbieta Tomasik

• biologia akademicka:

  • mgr Ewa Król – Zmieniecka

• geografia:

  • mgr Małgorzata Świtakowska
  • mgr Elżbieta Lesiak
  • mgr Grażyna Olejnik

• geografia akademicka:

  • mgr Małgorzata Świtakowska

• podstawy przedsiębiorczości:

  • mgr Aneta Michalska

• informatyka:

  • mgr Paweł Dziuba
  • mgr Agnieszka Polakowska
  • mgr Paweł Szczyrba
  • mgr Lucyna Posłuszna
  • mgr Arkadiusz Chrabąszcz

• edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Alicja Sobaś

• religia:

  • ks. Piotr Ordowicz
  • ks. Łukasz Białas

• wychowanie fizyczne:

  • mgr Mariusz Brzozowicz
  • mgr Marcin Janus
  • mgr Piotr Mostowski
  • mgr Edyta Miszuk

 

6. Biblioteka:

  • mgr Maria Mytkowska
  • mgr Joanna Fornal
  • mgr Agnieszka Drzazga


 

7. Pracownicy gospodarczy:

  • Dorota Bodasińska
  • Jan Kowal
  • Halina Traczyńska
  • Grażyna Dzwonnik