Masz głos! Masz wybór!

10396520_667824093284410_385391980_n

W związku z działalnością, jaką prowadzą nasi uczniowie – Kacper i Gosia, aby dostać się do Sejmu Dzieci i Młodzieży, organizujemy spotkanie! Ma ono na celu zachęcenie młodzież do aktywnego udziału w wyborach, które już niedługo. Większość z Was pewnie nie interesuje się polityką na bieżąco lub nie wie, na którą partię zagłosować. Pamiętajcie, Wasz głos także ma znaczenie, nie każcie za siebie decydować innym.
W programie spotkania m.in. zaprezentowanie strony latarnikwyborczy.pl, która w prosty sposób pomoże Wam wybrać partię najbardziej odpowiadającą Waszym poglądom, ‚budowanie’ idealnego europosła a także koncerty!

Serdecznie zapraszamy we WTOREK 20 maja do Miejsko Gminnego Domu Kultury w Końskich. Czekamy na Was już od 18!