Niestety nadszed³ kres wakacji…

Wszystko, co dobre, kiedy¶ siê koñczy. Zgodnie z t± regu³± wakacje sta³y siê histori±, a w naszym II Liceum rozpocz±³ siê nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor serdecznie przywita³a wszystkich zgromadzonych, kieruj±c szczególne s³owa otuchy do uczniów klas pierwszych.

Inauguracja roku szkolnego mia³a wyj±tkowy charakter za spraw± naszego kolegi Macieja Dziuby, który rozpocz±³ naukê w klasie akademickiej. Maciej zosta³ bowiem laureatem X ¦rodkowoeuropejskiej Olimpiady Matematycznej, zdobywaj±c z³oty medal i jako pierwszy w historii szko³y otrzyma³ nagrodê, któr± uhonorowali go p. Dyrektor Beata Salata oraz sekretarz powiatu p. Zbigniew Sadorski.

Pani Dyrektor wrêczy³a tak¿e dyplomy nauczycielom, którzy uzyskali kolejny stopieñ awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego. Otrzymali je  p. Paulina Jankowska – £ukasiewicz oraz p. Piotr Wojna.

Maækowi oczywi¶cie serdecznie gratulujemy. 🙂

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szko³y oraz uczniom ¿yczymy owocnej pracy w rozpoczêtym roku szkolnym 2016/2017.

M.D.