Niestety nadszedł kres wakacji…

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zgodnie z tą regułą wakacje stały się historią, a w naszym II Liceum rozpoczął się nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych, kierując szczególne słowa otuchy do uczniów klas pierwszych.

Inauguracja roku szkolnego miała wyjątkowy charakter za sprawą naszego kolegi Macieja Dziuby, który rozpoczął naukę w klasie akademickiej. Maciej został bowiem laureatem X Środkowoeuropejskiej Olimpiady Matematycznej, zdobywając złoty medal i jako pierwszy w historii szkoły otrzymał nagrodę, którą uhonorowali go p. Dyrektor Beata Salata oraz sekretarz powiatu p. Zbigniew Sadorski.

Pani Dyrektor wręczyła także dyplomy nauczycielom, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego. Otrzymali je  p. Paulina Jankowska – Łukasiewicz oraz p. Piotr Wojna.

Maćkowi oczywiście serdecznie gratulujemy. 🙂

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy owocnej pracy w rozpoczętym roku szkolnym 2016/2017.

M.D.