OBCHODY DNIA NAUCZYCIELA W II LO

15 pa¼dziernika w naszej szkole ¶wiêtowali¶my Dzieñ Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Beata Salata podziêkowa³a wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obs³ugi za trud i energiê wk³adan± w pracê w szkole. Wrêczy³a równie¿ Nagrody Dyrektora II LO. Otrzyma³y je Panie:
– Iwona Ambroszczyk
– Jolanta Gad
– Paulina Jankowska – £ukasiewicz
– Alina Kaba³a
– Katarzyna Kordel
– Jolanta Kozubska
– Ewa Król-Zmieniecka
– Alicja Soba¶
– Gra¿yna Stolarska – Dukat
– Ma³gorzata ¦witakowska
– Agnieszka Wo¼niak
Przyznano tak¿e Nagrodê ¦wiêtokrzyskiego Kuratora O¶wiaty – otrzyma³a j± Pani wicedyrektor Joanna Fornal.
Nagrod± Starosty Koneckiego zostali wyró¿nieni p. Pawe³ Dziuba i p. Ewa Paszyñska.
Tego dnia równie¿ stypendium Stowarzyszenia na Rzecz II LO 'Talent Szko³y’ otrzymali uczniowie:
– Maciej Dziuba 3A1 (w kategorii 'nauka’)
– Magdalena Król 3C1 (w kategorii 'sztuka’)
– Marcin Górski 1A1 (pierwszoklasista z najwy¿szymi wynikami)
Stypendium Prezesa Rady Ministra zosta³a wyró¿niona natomiast Aleksandra Zmieniecka z klasy 2A1.
Jak co roku podczas obchodów ¦wiêta Edukacji Narodowej najm³odsi uczniowie naszej szko³y z³o¿yli ¶lubowanie.
Na zakoñczenie uczennice ze szkolnego 'Teatru Lustro’ (w sk³adzie: Katarzyna Prasa³ 3C, Karolina Antos 2C, Julia Gunerka 3C, Natalia Krakowiak 3C, Michalina Duda 2A1, Agata Kostrzewa 3C, Wiktoria Kos 3C) zaprezentowa³y spektakl pt. 'Rozmowa’ napisany i wyre¿yserowany przez p. Ewê Paszyñsk±.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i ¿yczymy dalszych sukcesów.