OBCHODY DNIA NAUCZYCIELA W II LO

15 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Beata Salata podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi za trud i energię wkładaną w pracę w szkole. Wręczyła również Nagrody Dyrektora II LO. Otrzymały je Panie:
– Iwona Ambroszczyk
– Jolanta Gad
– Paulina Jankowska – Łukasiewicz
– Alina Kabała
– Katarzyna Kordel
– Jolanta Kozubska
– Ewa Król-Zmieniecka
– Alicja Sobaś
– Grażyna Stolarska – Dukat
– Małgorzata Świtakowska
– Agnieszka Woźniak
Przyznano także Nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty – otrzymała ją Pani wicedyrektor Joanna Fornal.
Nagrodą Starosty Koneckiego zostali wyróżnieni p. Paweł Dziuba i p. Ewa Paszyńska.
Tego dnia również stypendium Stowarzyszenia na Rzecz II LO ‚Talent Szkoły’ otrzymali uczniowie:
– Maciej Dziuba 3A1 (w kategorii ‚nauka’)
– Magdalena Król 3C1 (w kategorii ‚sztuka’)
– Marcin Górski 1A1 (pierwszoklasista z najwyższymi wynikami)
Stypendium Prezesa Rady Ministra została wyróżniona natomiast Aleksandra Zmieniecka z klasy 2A1.
Jak co roku podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej najmłodsi uczniowie naszej szkoły złożyli ślubowanie.
Na zakończenie uczennice ze szkolnego ‚Teatru Lustro’ (w składzie: Katarzyna Prasał 3C, Karolina Antos 2C, Julia Gunerka 3C, Natalia Krakowiak 3C, Michalina Duda 2A1, Agata Kostrzewa 3C, Wiktoria Kos 3C) zaprezentowały spektakl pt. ‚Rozmowa’ napisany i wyreżyserowany przez p. Ewę Paszyńską.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.