Rajd integracyjny

Zgodnie z tradycją naszego liceum, uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami wzięli udział w rajdzie integracyjnym, który odbył się 7 września b.r.

Trasa wiodła do rezerwatu Piekiełko i chociaż błoto, i kałuże utrudniały wędrówkę, wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor. Niewątpliwie było to związane z konkurencjami,  jakimi zaskakiwali wędrowców członkowie Samorządu Uczniowskiego. Pierwszoklasiści musieli więc wykazywać się sprawnością, celnością oraz siłą, biorąc udział w zadaniach, spośród których największym zainteresowaniem cieszyły się: rzut jajkami oraz przeciąganie samochodu na czas.

Wyprawę zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek przy wtórne piosenek, które zostały napisane przez pierwszoklasistów.

Wszystkim uczniom oraz towarzyszącym im nauczycielom gratulujemy kreatywności, wytrwałości             i odwagi.

Drodzy Pierwszoroczniacy!

Udział w rajdzie integracyjnym czyni Was pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności,  czego serdecznie Wam gratulujemy, życząc jednocześnie sukcesów na niwie naukowej oraz towarzyskiej 🙂

N.S.