Rajd pierwszoklasistów

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 10 września odbył się rajd integracyjny. Uczniowie klas pierwszych wraz ze swymi wychowawcami udali się na pieszą wędrówkę do miejscowości Niebo.
Trasa wiodła przez las, w większości po ścieżkach, ale zdarzały się również mniej przystępne fragmenty, przez które uczestnicy musieli się przeprawiać. W celu uatrakcyjnienia trasy oraz sprawdzenia jak młody narybek II LO radzi sobie w niestandardowych sytuacjach, nauczyciele wychowania fizycznego, wraz z uczniami klas drugich i Samorządem Uczniowskim, przygotowali stacje, przy których
na pierwszoklasistów czekały interesujące wyzwania np. przeciąganie samochodu na czas. Zmęczeni, zadowoleni dotarliśmy do celu. Zwieńczeniem wyprawy było ognisko i pyszne pieczone kiełbaski.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kreatywności w wykonywaniu zadań oraz uzyskanych wyników.

Po zsumowaniu punktów, które każda z klas uzyskała w poszczególnych konkurencjach, klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce: klasa 1 AE, wychowawca: Pani Alina Kabała

II miejsce: klasa 1 A1, wychowawca: Pani Alicja Sobaś