Realizacja projektu „Bajkowe cztery pory roku. Licealiści czytają przedszkolakom”

20 kwietnia bieżącego roku grupa uczniów w składzie: Aleksandra Pluta z klasy I D,  Karolina Basiak, Marta Dukat, Aleksandra Kuleta z klasy II A1, Daria Smolec, Julia Stoszewska z klasy II C, Anita Boba, Martyna Wieczorek z klasy III A1 i Małgorzata Gorzewska z klasy III D  spotkała się  z dziećmi z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Końskich. Po raz kolejny młodzież naszego liceum gościła przedszkolaki w ramach projektu  propagującego czytanie bajek najmłodszym. Opiekę merytoryczną sprawowali nauczyciele bibliotekarze:  p. Maria Mytkowska i p. Aleksandra Gnat-Stępień oraz  nauczyciel wychowania przedszkolnego p. Karina Boczek.