SPORTOWY SUKCES

W dn. 26.03.2015 r w hali sportowej przy ulicy Stoiñskiego w Koñskich odby³y siê Powiatowe Zawody Szkó³ Ponadgimnazjalnych w Pi³ce Siatkowej Ch³opców o Puchar Starosty Koneckiego. Uczniowie naszej szko³y grali w grupie z I LO, ZSP nr 2 i ZSP nr 3. Awansuj±c do pó³fina³u, zmierzyli siê z zespo³em ZSP St±porków. Po zaciêtym meczu wygranym 2:1, awansowali do fina³u, gdzie spotkali siê z ekip± z I LO. Dziêki walecznej postawie naszych ch³opców zawody zakoñczyli¶my sukcesem wygrywaj±c 2:0 i zdobywaj±c I miejsce w ca³ej imprezie. Sk³ad zwyciêskiej dru¿yny: Gajos Kacper (III A1), Kusztal Jakub (II E), Ku¶mierczyk Aleks (III E), Madej Cezary (I A), Mijas Artur (III D), Mijas Piotr (III D), Stêpieñ Daniel (II B), Szczegielniak Patryk (III E), Szczegielniak Robert (I B), Sztandera Bartosz (I E), Wi¶niewski Wojciech (III A)

Serdecznie gratulujemy.