SPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniu 20 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie Świata”. Jak co roku uczestnicy starali się uprzątnąć tereny leśne przy trasie Końskie-Wąsosz Konecki. Oprócz tego celem akcji było usiłowanie rozbudzenia świadomości ekologicznej mieszkańców naszego miasta i uświadomienie wszystkich, że o przyrodę należy dbać i szanować ją, a ona potrafi odwdzięczyć się nie tylko pięknem, ale i surowcami. Opiekunami podczas tegorocznej akcji byli: p.E.Król-Zmieniecka, p.I.Ambroszczyk, p.Wojna, p.K.Sobierajski.

Serdecznie gratulujemy    i dziękujemy młodzieży oraz opiekunom za pomoc w ochronie środowiska. Zapraszamy chętnych do udziału w przedsięwzięciu w przyszłym roku.