Stypendyści burmistrza w naszym LO!

W miniony czwartek już po raz drugi rozdano stypendia burmistrza MiG Końskie na łączną kwotę ponad 3500zł. Uroczystość ta odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich a nagrody otrzymali najzdolniejsi uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów na terenie naszego miasta. Wśród grona 21 stypendystów aż 15 zdecydowało się kontynuować naukę w naszym liceum! Jesteśmy bardzo dumni z tak zdolnych uczniów. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Całość uroczystości uświetniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2. Nie mogło zabraknąć także burmistrza Michała Cichockiego, przewodniczącego komisji stypendialnej, wiceburmistrza – Krzysztofa Jasińskiego oraz naczelnik Wydziału Edukacji – Krystyny Milczarek,  którzy osobiście wręczyli  dyplomy stypendialne i pogratulowali zarówno uczniom jak i ich rodzicom.

IMG_5703 IMG_5665IMG_5688 IMG_5628 IMG_5696