Walentynkowy pokaz pierwszej pomocy

Zbliżające się święto zakochanych stało się w naszej szkole doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na to, jak ważną rolę odgrywają pierwsze minuty w ratowaniu życia człowieka. Dlatego też, 9 lutego w naszym liceum odbył się pokaz pierwszej pomocy. Został on przeprowadzony w ramach akcji Inne spojrzenie na bijące serce. Pokaz poprowadził ratownik medyczny- Pan Marcin Pytlos. Wszyscy uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Panią Marlenę Bernacką- Plutę. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za życzliwość, poświęcony czas i przede wszystkim za przekazanie nam tak wielu bezcennych, jeśli w grę wchodzi życie człowieka, informacji. Wszyscy uczniowie jednogłośnie uznali, że tego typu  zajęcia są bardzo przydatne, gdyż uczą nas, jak można uratować komuś życie.

12696048_903730119725366_206400968_n (1)