Walentynkowy pokaz pierwszej pomocy

Zbli¿aj±ce siê ¶wiêto zakochanych sta³o siê w naszej szkole doskona³± okazj± do zwrócenia uwagi na to, jak wa¿n± rolê odgrywaj± pierwsze minuty w ratowaniu ¿ycia cz³owieka. Dlatego te¿, 9 lutego w naszym liceum odby³ siê pokaz pierwszej pomocy. Zosta³ on przeprowadzony w ramach akcji Inne spojrzenie na bij±ce serce. Pokaz poprowadzi³ ratownik medyczny- Pan Marcin Pytlos. Wszyscy uczniowie z du¿ym zainteresowaniem uczestniczyli w zajêciach zorganizowanych przez Pani± Marlenê Bernack±- Plutê. Bardzo serdecznie dziêkujemy Panu Marcinowi za ¿yczliwo¶æ, po¶wiêcony czas i przede wszystkim za przekazanie nam tak wielu bezcennych, je¶li w grê wchodzi ¿ycie cz³owieka, informacji. Wszyscy uczniowie jednog³o¶nie uznali, ¿e tego typu  zajêcia s± bardzo przydatne, gdy¿ ucz± nas, jak mo¿na uratowaæ komu¶ ¿ycie.

12696048_903730119725366_206400968_n (1)