Wielki sukces geografów

17 Explorers Festival – Wielka Lekcja Geografii 2015.

Weronika Andryszczyk (III a1) najlepszym Młodym Geografem Wielkiej Lekcji Geografii 2015

Drużyna szkolna pod opieką p. Jolanty Gad została laureatem 1 miejsca wśród ponad 80 szkół średnich z całego kraju.

W ramach 17 Explorers Festival (święta gwiazd i pasjonatów alpinizmów, eksploracji, przygody i sportów ekstremalnych) odbyła się Wielka Lekcja Geografii  2015 zakończona testem na Najlepszego  Młodego Geografa.

Uczniowie wzięli udział w wykładach naukowych, wizualizacjach i rywalizacji konkursowej.

Geografowie pod opieką p. Jolanty Gad mieli okazję podróży ,, Z biegiem rzek”. Miłośnicy geografii pokonali meandry rzek z niebywałym sukcesem:

Laureaci:

1 miejsce – Weronika Andryszczyk (III a1)

5 miejsce – Piotr Rodzoch (II a1)

6 miejsce – Martyna Wieczorek (III a1)

Sukces jest naprawdę imponujący, gdyż w rywalizacji konkursowej uczestniczyło ponad 800 uczniów szkół średnich z całego kraju.

1 miejsce zespołowo wśród około 80 szkół z Polski potwierdziło znakomitą wiedzę naszych geografów z zakresu potamologii.

Skład drużyny szkolnej: Weronika Andryszczyk (III a1), Piotr Rodzoch (II a1), Martyna Wieczorek (III a1), Anita Boba (III a1), Piotr Pater (III a1), Karolina Basiak (II a1), Natalia Staciwa (II a1), Krystian Książek (II a1), Kamila Flejterska (Ie), Aleksandra Zygmunt (Ie).