Wybory nowego Samorz±du Szkolnego.

W imieniu samorz±du ju¿ koñcz±cego kadencjê og³aszamy wybory NOWEGO samorz±du na rok szkolny 2014/2015, które to odbêd± siê 6 pa¼dziernika (poniedzia³ek). Do kandydowania zachêcamy przede wszystkim uczniów klas drugich jak i pierwszych.
W tym tygodniu chêtni na objêcie tych jak¿e presti¿owych urzêdów musz± udowodniæ, ¿e maj± powa¿ne zamiary i zebraæ wymagan± ilo¶æ podpisów uczniów lub/i nauczycieli naszej szko³y na listach poparcia. Od 29 wrze¶nia ruszy kampania wyborcza. Kandydaci mog± wtedy rozwieszaæ plakaty, zachêcaæ uczniów do g³osowania i stosowaæ ró¿ne inne formy autoprezentacji. Postarajcie siê zaprezentowaæ z jak najlepszej strony, bo to WY bêdziecie reprezentowaæ szko³ê w tym roku szkolnym.
Kandydatury wraz z listami poparcia mo¿na zg³aszaæ do p. Magdaleny Muchy.