WYJĄTKOWA EKZPOZYCJA – BODY WORLDS&THE CYCLE OF LIFE

Bardzo edukacyjnie uczniowie klas biologiczno – chemicznych naszej szkoły rozpoczęli Nowy Rok 2019. W ramach poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności wyruszyli 02.01.2019 na wystawę obrazująca postać człowieka pod względem anatomicznym i fizjologicznym. Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life to jedyna w swoim rodzaju publiczna ekspozycja anatomiczna poświęcona budowie człowieka, pozwalająca na bardzo szczegółowe poznanie ludzkiego organizmu. Ta imponująca wystawa ma niezwykle edukacyjny charakter pokazujący cykl życia człowieka.

Program wycieczki również objął zwiedzenie wystawy i ekspozycji Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie , co pozwoliło uczniom na zaobserwowanie rozwoju życia na Ziemi i poznanie wielu eksponatów, o których dowiadywali się podczas zajęć biologii.

Miła atmosfera towarzyszyła uczniom od momentu wyjazdu, aż do późnych godzin wieczornych w czasie powrotu.

Organizatorzy i opiekunowie: p.Marlena Bernacka Pluta, p.Ewa Król- Zmieniecka, p.Piotr Wojna