WYJ¡TKOWA EKZPOZYCJA – BODY WORLDS&THE CYCLE OF LIFE

Bardzo edukacyjnie uczniowie klas biologiczno – chemicznych naszej szko³y rozpoczêli Nowy Rok 2019. W ramach poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejêtno¶ci wyruszyli 02.01.2019 na wystawê obrazuj±ca postaæ cz³owieka pod wzglêdem anatomicznym i fizjologicznym. Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life to jedyna w swoim rodzaju publiczna ekspozycja anatomiczna po¶wiêcona budowie cz³owieka, pozwalaj±ca na bardzo szczegó³owe poznanie ludzkiego organizmu. Ta imponuj±ca wystawa ma niezwykle edukacyjny charakter pokazuj±cy cykl ¿ycia cz³owieka.

Program wycieczki równie¿ obj±³ zwiedzenie wystawy i ekspozycji Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie , co pozwoli³o uczniom na zaobserwowanie rozwoju ¿ycia na Ziemi i poznanie wielu eksponatów, o których dowiadywali siê podczas zajêæ biologii.

Mi³a atmosfera towarzyszy³a uczniom od momentu wyjazdu, a¿ do pó¼nych godzin wieczornych w czasie powrotu.

Organizatorzy i opiekunowie: p.Marlena Bernacka Pluta, p.Ewa Król- Zmieniecka, p.Piotr Wojna