XXII OLIMPIADA INFORMATYCZNA.

Z przyjemno¶ci± informujemy, ¿e uczniowie Albert Cie¶lak (III A1) oraz Konrad Komisarczyk (II A1) zostali zakwalifikowani do zawodów II stopnia XXII Olimpiady Informatycznej - najbardziej presti¿owego konkursu informatycznego adresowanego dla uczniów szkó³ ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy Olimpiady musz± wykazaæ siê umiejêtno¶ciami analizowania problemów algorytmicznych, ich specyfikowania, uk³adania wydajnych algorytmów i implementowania ich w jêzyku programowania wysokiego poziomu, doboru stosownych struktur danych, testowania programów, pracy w ¶rodowisku programistycznym. Po prostu musz± byæ prawdziwymi informatykami. Warto podkre¶liæ, ¿e z województwa ¶wiêtokrzyskiego do drugiego etapu oprócz w/w ch³opców z naszej szko³y dosta³y siê tylko dwie osoby.

Wiêcej informacji dostêpnych jest na stronie olimpiady: www.oi.edu.pl.

Albertowi, Konradowi i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i ¿yczymy powodzenia w drugim etapie.