XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

W dniu 15 marca 2018 roku odbył się w Kielcach etap okręgowy XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Uczennica klasy IIID-Małgorzata Wysocka, zajęła trzecie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.Małgosia, wygrała wcześniej etap rejonowy tej olimpiady i dlatego reprezentowała nasz region w etapie okręgowym. W pierwszej trójce nie jest łatwo się znaleźć, gdyż ta część zawodów obejmuje nie tylko trudny test, złożony z 40 pytań, ale także ocenę przeprowadzonej i udokumentowanej przez zawodnika akcji promującej zdrowie na terenie szkoły lub poza nią. Małgorzata Wysocka nie tylko za ogromną wiedzę, ale także za działania z zakresu edukacji prozdrowotnej przeprowadzone w środowisku uczniów i rodziców w pełni zasłużyła na tak wysoki wynik! Gratulujemy!

Nauczycielem biologii i opiekunem merytorycznym uczennicy jest pani Lucyna Janiszewska.

Zajęcia edukacyjne prowadzone przez lekarza- chirurga onkologa i uczennicę Małgorzatę Wysocką. Dermatoskopowe badanie skóry – 05.02.2018 r.

Etap okręgowy olimpiady- 15.03.2018 r.