Zajêcia w banku

W ostatnim tygodniu stycznia, przez kilka dni, uczniowie klas pierwszych naszego liceum   odwiedzali pracowników koneckiego oddzia³u Banku Pekao. Warsztaty odbywa³y siê w ramach zajêæ podstaw przedsiêbiorczo¶ci i dotyczy³y tematyki funkcjonowania banków oraz zakresu us³ug bankowych, zasad prowadzenia ROR oraz udzielania kredytów.

Uczniowie z zainteresowaniem wys³uchali informacji na temat rodzajów us³ug bankowych a tak¿e zmian, jakie w nich ostatnio nast±pi³y. Z pewno¶ci± wszystkim przyda siê ta wiedza – niezbêdna dla przysz³ych oraz obecnych ju¿ klientów banku 🙂 Pracownikom Banku Pekao- p. Barbarze Nowakowskiej, p. Beacie Cakar oraz p. Ma³gorzacie Sêkowskiej serdecznie dziêkujemy za przeprowadzenie warsztatów.

Koordynatorkami projektu by³y: p.Marlena Bernacka – Pluta i p.Teresa Kornecka