ZAKOŃCZENIE KONECKICH DNI PROFILAKTYKI

Dnia 5 czerwca 2019r. odbył się rajd kończący XIV Koneckie Dni Profilaktyki. Uczniowie z IILO oraz pozostałych placówek z naszego powiatu zebrali się o godzinie 9:00 obok fontanny w Parku Miejskim. Tam właśnie podzielili się na zespoły oraz nadali im nazwy. Każda z grup podczas drogi miała sześć przystanków, gdzie musiała wykonywać poszczególne zadania, otrzymując za nie określoną liczbę punktów.
Zakończenie rajdu miało miejsce w rezerwacie Skałki „Piekło”. Tam odbyło się ognisko oraz pokaz strażaków PSP Końskie. Zostały także wręczone nagrody oraz nastąpiło ogłoszenie zwycięzców całego wydarzenia. Tego dnia najlepsi okazali się uczniowie z naszej szkoły z drużyny o nazwie ,,Fanki Kamińskiego” pod opieką Pana Kamila Sobierajskiego. Serdecznie gratulujemy wygranej.