29 BIEG NIEPODLEG£O¦CI – Warszawa 2017

11 listo­pa­da o 11:11 wystar­to­wa³ 29 Bieg Niepodleg³o¶ci. To trze­cia i zara­zem ostat­nia w tym roku impre­za z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamiêæ”, któ­rej part­ne­rem stra­te­gicz­nym jest od kil­ku lat PKO Bank Polski. W tego­rocz­nej edy­cji przy­go­to­wa­no 18 tysiê­cy pakie­tów startowych. Bieg wystar­to­wa³ w sobo­tê 11 listo­pa­da 2017 r. Roz­po­cz±³ siê wspól­nym od¶pie­wa­niem hym­nu. Zawodnicy ruszy­li ze skrzy­¿o­wa­nia al. Jana Paw³a II i ul. Stawki o sym­bo­licz­nej godzi­nie 11.11 i pobie­gli w dwóch kolum­nach, w bia­³ych i czer­wo­nych koszul­kach two­rz±c naj­d³u¿­sz± fla­gê Polski. 10-kilo­me­tro­wa tra­sa przebiega³a  m.in. al. Jana Paw³a II, wia­duk­tem nad al. Jerozolimskimi, ul. Cha³ubiñskiego do al. Niepodleg³o¶ci.
Od kilku lat w warszawskim Biegu Niepodleg³o¶ci startuj± uczennice  II Liceum Ogólnokszta³c±cego w Koñskich. Tak by³o i tym razem w¶ród 18000 startuj±cych na 10 km trasie znale¼li siê zawodnicy Szkolnego Klubu Biegacza „Maraton Team” : Ania G³±ba³a, Weronika Muska³a, Marta Lesiak, Julia Piwczyk i Mariusz Brzozowicz. By³ to dla nas wa¿ny bieg. Ukoñczenie go stawia³o nas w gronie zawodników którzy, zaliczyli Warszawsk± Triadê Biegow± „Zabiegaj o Pamiêæ”. Uda³o siê. W dobrych humorach i w niez³ym czasie pokonali¶my 10 km trasê, fantastycznego biegu i wydarzenia.
Tego nie da siê opisaæ to trzeba prze¿yæ , trzeba byæ  w¶ród biegn±cych, którzy ¶piewaj± hymn a pó¼niej ruszaj± na trasê tworz±c piêciokilometrow± Nasz± bia³o – czerwon± .Zapraszamy wszystkie kole¿anki i kolegów, a tak¿e nauczycieli Naszej szko³y -wystartujcie w kolejnej edycji Triady Biegowej .Do pierwszego biegu  -Biegu Konstytucji 3 Maja zosta³o 6 miesiêcy. To wystarczaj±co du¿o czasu, by wzi±æ udzia³.