Dzieñ Edukacji Narodowej w naszej szkole

15 pa¼dziernika w naszym liceum obchodzony by³ Dzieñ Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie pod kierownictwem Pani Katarzyny Kordel oraz Pani Marii Mytkowskiej przygotowali uroczyst± akademiê. Wiele serdecznych podziêkowañ i ciep³ych ¿yczeñ pop³ynê³o w kierunku naszych nauczycieli oraz pracowników szko³y. Oprawê muzyczn± zapewni³ zespó³ Radian, który  wykona³ znane i lubiane przez wszystkich piosenki.
Czwartkowa uroczysto¶æ nie oby³a siê równie¿ bez niezwykle przyjemnego elementu –  wrêczenia nagród
dla wyró¿niaj±cych siê nauczycieli oraz pracowników szko³y.

– Medal Z³oty za D³ugoletni± S³u¿bê przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej otrzyma³a p. El¿bieta Piotrowska ? g³ówna ksiêgowa.

– Medal Srebrny za D³ugoletni± S³u¿bê przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej trafi³ do Pani Dyrektor Beaty Salaty oraz do Pani Ewy Król-Zmienieckiej.

– Medal Br±zowy za D³ugoletni± S³u¿bê przyznany postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zyska³a Pani Agnieszka Jakubowska.

– Medal Komisji Edukacji Narodowej – Pani Ewa Paszyñska.

– Decyzj± Ministra Edukacji Narodowej w uznaniu szczególnych zas³ug w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuñczej nagrodê otrzyma³a Pani Jolanta Gad.

– Decyzj± ¦wiêtokrzyskiego Kuratora O¶wiaty nagrodê przyznano Panu Paw³owi Dziubie.

– Nagrody Starosty przydzielono Pani Dyrektor Beacie Salacie, Pani Wicedyrektor Joannie Fornal oraz Pani Agnieszce Wojtaszek-Szwarc.

– Ponadto nagrody Dyrektora Szko³y otrzymali: Pan Mariusz Brzozowicz, Pani Agnieszka Jakubowska, Pani Katarzyna Kordel, Pan Krzysztof Milczarek, Pani Maria Mytkowska, Pani Magdalena Siatkowska, Pani Alicja Soba¶, Pani Ma³gorzata ¦witakowska, Pan Piotr Wojna oraz Pani Joanna Wo³czyñska.

A.K.