MIKO£AJKOWA LEKCJA JÊZYKOWA

Kontynuowane s± zajêcia z jêzyka angielskiego i niemieckiego w ramach projektu Jêzyki obce kluczem do mojej kariery . W dniu 6 grudnia 2014 r., na pó³metku odby³y siê wyj±tkowe zajêcia, podczas których na uczniów czeka³a mi³a niespodzianka! Tym razem zosta³y stworzone dwie grupy integruj±ce uczestników. Zajêcia przygotowano w sposób ciekawy i humorystyczny. Z okazji nadchodz±cych ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia ¿yczymy wszystkim Frohe Weihnachten & Merry Christmas!

Kochany ¦wiêty Miko³aju !!!!!! Santa Claus, St. Nikolaus!
Niedawno ¶wiêtowali¶my Twoje imieniny. Oficjalnie informujê Ciê, ¿e:
1. Ciastka, p±czki i cukierki zosta³y zjedzone (mniam),
2. Obejrzeli¶my wywiad z Tob± (czy naprawdê masz na imiê JOULUPUKKI, mieszkasz w LAPLAND (Laponii) i patrzysz na KORVATUNTURI?),
3. Z wielkim zaanga¿owaniem od¶piewali¶my piosenkê Crisa Cosmo Herzschlag (ach! Te herzschläge!)
No có¿, nie tylko siê bawili¶my. Doskonalili¶my równie¿ swoje umiejêtno¶ci jêzykowe, czytaj±c teksty w naszych ulubionych jêzykach.
Piszemy ten list w nadziei na ma³e co nieco pod choink± (od Ciebie lub Twojej pomocnicy – Gwiazdki).
Do zobaczenia za rok ? oby¶ znowu zmie¶ci³ siê w kominie naszej szko³y;)
Twoi ukochani kursanci.

P.S. Je¶li chcesz, mo¿esz obejrzeæ Swoje imieniny na zdjêciach.

miko³ajki1 miko³ajki2 miko³ajki 3 miko³ajki 5 miko³ajki 6 miko³ajki 7 miko³ajki 8miko³ajki 4