Rusza nowy projekt „Let’s CLIL” w Naszej szkole !

Let?s CLIL

Wraz z rozpoczciem nowego roku szkolnego 2017/2018 w II Liceum Oglnoksztaccym im. Marii Skodowskiej-Curie rusza nowy projekt ?Let?s CLIL? realizowany ze rodkw Europejskiego Funduszu Spoecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwj (PO WER) w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilno kadry edukacji szkolnej?.

Data rozpoczcia projektu: 01.09.2017., a jego zakoczenie to 31.08.2019.

Projekt ma na celu zdobycie niezbdnych umiejtnoci i wiedzy do wdroenia dwujzycznoci w organizacji oraz podniesienie kompetencji kulturowych uczestnikw, ktrymi s nauczyciele II LO.

Realizacja projektu pozwoli wesprze wdraanie dwujzycznoci, ktra od roku szkolnego 2017/2018 jest realizowana w klasie dwujzycznej 1C.

Dziaania podjte przez II LO realizuj koncepcj rozwoju szkolnictwa w ramach projektu ?witokrzyskie dwujzyczne? promowan przez Marszaka Wojewdztwa witokrzyskiego.