Wielki sukces geografów

17 Explorers Festival ? Wielka Lekcja Geografii 2015.

Weronika Andryszczyk (III a1) najlepszym M³odym Geografem Wielkiej Lekcji Geografii 2015

Dru¿yna szkolna pod opiek± p. Jolanty Gad zosta³a laureatem 1 miejsca w¶ród ponad 80 szkó³ ¶rednich z ca³ego kraju.

W ramach 17 Explorers Festival (¶wiêta gwiazd i pasjonatów alpinizmów, eksploracji, przygody i sportów ekstremalnych) odby³a siê Wielka Lekcja Geografii  2015 zakoñczona testem na Najlepszego  M³odego Geografa.

Uczniowie wziêli udzia³ w wyk³adach naukowych, wizualizacjach i rywalizacji konkursowej.

Geografowie pod opiek± p. Jolanty Gad mieli okazjê podró¿y ,, Z biegiem rzek?. Mi³o¶nicy geografii pokonali meandry rzek z niebywa³ym sukcesem:

Laureaci:

1 miejsce ? Weronika Andryszczyk (III a1)

5 miejsce ? Piotr Rodzoch (II a1)

6 miejsce ? Martyna Wieczorek (III a1)

Sukces jest naprawdê imponuj±cy, gdy¿ w rywalizacji konkursowej uczestniczy³o ponad 800 uczniów szkó³ ¶rednich z ca³ego kraju.

1 miejsce zespo³owo w¶ród oko³o 80 szkó³ z Polski potwierdzi³o znakomit± wiedzê naszych geografów z zakresu potamologii.

Sk³ad dru¿yny szkolnej: Weronika Andryszczyk (III a1), Piotr Rodzoch (II a1), Martyna Wieczorek (III a1), Anita Boba (III a1), Piotr Pater (III a1), Karolina Basiak (II a1), Natalia Staciwa (II a1), Krystian Ksi±¿ek (II a1), Kamila Flejterska (Ie), Aleksandra Zygmunt (Ie).