ZAKOÑCZENIE KONECKICH DNI PROFILAKTYKI

Dnia 5 czerwca 2019r. odby³ siê rajd koñcz±cy XIV Koneckie Dni Profilaktyki. Uczniowie z IILO oraz pozosta³ych placówek z naszego powiatu zebrali siê o godzinie 9:00 obok fontanny w Parku Miejskim. Tam w³a¶nie podzielili siê na zespo³y oraz nadali im nazwy. Ka¿da z grup podczas drogi mia³a sze¶æ przystanków, gdzie musia³a wykonywaæ poszczególne zadania, otrzymuj±c za nie okre¶lon± liczbê punktów.
Zakoñczenie rajdu mia³o miejsce w rezerwacie Ska³ki ?Piek³o?. Tam odby³o siê ognisko oraz pokaz stra¿aków PSP Koñskie. Zosta³y tak¿e wrêczone nagrody oraz nast±pi³o og³oszenie zwyciêzców ca³ego wydarzenia. Tego dnia najlepsi okazali siê uczniowie z naszej szko³y z dru¿yny o nazwie ,,Fanki Kamiñskiego” pod opiek± Pana Kamila Sobierajskiego. Serdecznie gratulujemy wygranej.