Zakoñczenie roku szkolnego 2017/2018
W pi±tek 22.06.2018r. o godz. 9:30 rozpoczê³a siê uroczysto¶æ zakoñczenia roku szkolnego 2017/2018.
Pani dyrektor Beata Salata przywita³a serdecznie zgromadzonych go¶ci: p.Dorotê Dudê cz³onka Rady Powiatu, grono pedagogiczne, przyby³ych rodziców oraz uczniów klas pierwszych i drugich. Pogratulowa³a wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocjê do nastêpnej klasy oraz podziêkowa³a nauczycielom za trud, jaki wk³adaj± w pracê dydaktyczno-wychowawcz±. Pani dyrektor ¿yczy³a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i jeszcze wiêkszych sukcesów w przysz³ym roku szkolnym .
Pani Dorota Duda, w imieniu swoim i pana starosty Bogdana Sobonia, pogratulowa³a uczniom sukcesów w nauce i, podobnie jak pani dyrektor, ¿yczy³a bezpiecznych wakacji.
Uczniowie promowani z wyró¿nieniem do klasy programowo wy¿szej:
1A: Boczek Sandra, Myszkowska Aleksandra, Korbecka Weronika, Nowak Oliwia, Telecka Klaudia
1A1: Zmieniecka Aleksandra, Jakubowska Wiktoria, Kuleta Marcin, Michalska Julia, Strojewski Jakub, Wijatkowski Dominik, Smo³uch Dominik, Gil Aleksandra, Matynia Patryk, Chyb Patrycja, Milner Sandra, Duda Michalina, Kuleta Julia, Kaniowska Aleksandra, Zieliñska Marta, Stolarczyk Karolina, Pêkala Anna, Karasiñska Katarzyna, Banasik Aleksandra, Relidzyñski Krystian
1C: Wróbel Agata, Wojtulski Jakub, Szemberg Micha³, Po³eæ Monika, Pa³ka Kacper, Antos Karolina
1C1: Gwardecka Monika, Jedynak Ma³gorzata, Kwiecieñ Julia, Majchrzak Dominika, Pacak Aleksandra
1D: Zaj±czkowska Monika, Stolarz Anastazja, Olszyna Martyna, Dziuba Dominika, M³ynarczyk Aldona, Gêbska Marcelina, Ka³wiñski Miko³aj, Miedziñska Natalia, Kupisz Jakub, Krupa Julia, Malasiñska Izabela, Kilar Monika, Wychowa³ek Aleksandra, Matynia Natalia, Ba³a Martyna, ¦witoñ Irmina
2A: Nowek Katarzyna, Ga³ecki Kamil, Wójtowicz Micha³, Jedynak Weronika
2A1: Polak Weronika, Górski Mateusz, Ma¶lak Julia, Dziuba Maciej, Basiak Mateusz, Ba³a Julia, Grzebieluch Miko³aj, Ziomek Martyna, Pêkala Julia, Lachowski Jan, Kijowska Julia, Hajduk Piotr, Kosmulski Tomasz, Czabator Wiktoria
2C: Prasa³ Katarzyna, Krakowiak Natalia, B³aut Monika, Kos Wiktoria, ¦wieca Karolina, Pier¶ciñski Krzysztof, Paw³owska Julia, Karasiñska Wioletta \
2C1: Kupisiñska Milena, Muska³a Weronika, Stolarska Natalia, Ferensztajn Izabela
2D: Maci±¿ek Magdalena, Matynia Dominika, Macander Sylwia, Nowak Aneta
Nagrody za osi±gniêcia artystyczne:
- Duda Michalina – 1A1
- Kuleta Marcin – 1A1
- Matynia Patryk – 1A1
- Zmieniecka Aleksandra – 1A1
- Antos Karolina -1C
- Po³eæ Monika – 1C
- Jedynak Weronika – 2A
- Nowek Katarzyna – 2A
- Mateusz Basiak – 2A1
- Gunerka Julia – 2C
- Kos Wiktoria – 2C
- Kostrzewa Agata – 2C
- Krakowiak Natalia – 2C
- Prasa³ Katarzyna – 2C
- Ferensztajn Izabela – 2C1
- Kupisiñska Milena – 2C1
- Malinowski Piotr – 2C1
- Muska³a Weronika – 2C1
- My¶liwa Joanna – 2C1
- Pawlik Piotr – 2C1
- Matynia Dominika – 2D
Nagrody na osi±gniêcia sportowe:
- Wychowa³ek Aleksandra – 1D
- B³aut Monika – 2C
- Krakowiak Natalia – 2C
- Marczyñska Karolina – 2C
- Prasa³ Katarzyna -2C
- Lesiak Marta – 2C1
Nagrody za udzia³ w poczcie sztandarowym:
- Jarosz Patrycja – 2A
- Jedynak Weronika – 2A
- Kowalski Kamil – 2A
- B³aut Monika – 2C
- Jackowska Paulina – 2C
- Piwczyk Julia – 2C
Aleksandra Zmieniecka oraz Katarzyna Prasa³ bra³y udzia³ w spotkaniu Starosty Koneckiego z wyró¿nionymi uczniami szkó³ ¶rednich, jako reprezentantki i jednocze¶nie najlepsze uczennice IILO. Ponadto Ola zosta³a nagrodzona Stypendium Dyrektora Szko³y, poniewa¿ uzyska³a najwy¿sz± ¶redni± w szkole – 5.67.
Podczas uroczysto¶ci p. K. Kordel uhonorowa³a tak¿e zwyciêzców konkursów zorganizowanych w ramach Tygodnia Kultury Jêzyka. Laureatami Konkursu ortograficznego zostali: Karolina Antos – 1C, Agata Wróbel – 1C oraz Miko³aj Kawiñski – 1D. Konkurs na limeryk w kategorii uczniowie wygrali Wiktoria Chojnacka – 2C1 i Piotr Pawlik – 2C1, natomiast w kategorii nauczyciele bezkonkurencyjna okaza³a siê p. Gra¿yna Stolarska – Dukat.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, ¿yczymy udanego wypoczynku i dalszych sukcesów ! 🙂